Gergi Tavan - 0532 355 60 33

Barisol Gergi tavan Nedir

  • Posted on:  Cuma, 16 Şubat 2018 00:00
  • Yazan 

İlk gergi tavan NORMALU tarafından 1969 yılında üretilmiştir . BARRISOL markası ise 1975’de piyasaya sürülmüş , bugün 20’nin üzerindebenzersiz gergi tavan sistemlerine ulaşmıştır .

BARRISOL profesyonel tasarımcılar (mimar , dekoratör ve iç mimarlar) ve son kullanıcılar için geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir . Her bir BARRISOL ürün NORMALU garanti ve uzun ömürlülük kalite güvencesi ile sunulmaktadır .

Roma Colosseum (Italy), Mulhouse Foundry (France), Baltimore havalimanı (USA) or Federation Square (Australia).

Yeni teknolojilerin takibi , ürün gamının sürekli geliştirilmesi BARRISOL’ü her zaman rekabetin çok önünde tutmuştur .NORMALU , kuruluşundan bu yana 80’in üzerinde pantent ödülü almıştır .

Yeni endüstriyel standart ve prosedürlerin yardımı ile BARRISOL NORMALU gergi tavan sektörü endüstrisinde dünya lideri olma özelliğini sürekli kılmaktadır

Tavan ve duvar kaplamaları bir tasarımda önemli yer teşkil etmektedirler . Bunların tasarımardaki rolü genellikle küçümsenmektedir .

BARRISOL 130 benzersiz renk , doku alternatifi , digital baskı , ışık geçirgen element seçenekleri ile aşağı yukarı her görüntü ve isteğinizi karşılamaktadır .

Yaratıcılık BARRISOL NORMALU’da yalnızca bir kişinin işi değildir . Yenilikçi çözümler BARRISOL NORMALU’un grup birlik çalışmalarının bir sonucudur . Grup içi bu işbirlikteliği AR&GE teknisyenlerimizin özverili çalışmaları ile meydana çıkarttıkları ürünler ile BARRISOL NORMALU’yu endüstrinin lideri konumunda tutar .

BARRISOL , 5 kıtada , 145 ülkede , 1 200 partnerli bir network ile hizmet veren NORMALU’nun uluslararası tecrübe ve kalite anlayışı projelerinizi tartışmasız güvencesidir

 

Okunma 1294 defa