Gergi Tavan - 0532 355 60 33

Barrisol Gergi Tavan Sistemi nedir?

  • Posted on:  Perşembe, 25 Şubat 2016 20:41
  • Yazan 

İlk gergi tavan sistemi, NORMALU tarafından 1969 yılında üretilmiştir . BARRISOL markası ise 1975’de piyasaya sürülmüştür.
BARRISOL profesyonel tasarımcılar (mimar , dekoratör ve iç mimarlar) ve son kullanıcılar için geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir . Her bir BARRISOL ürün NORMALU garanti ve uzun ömürlülük kalite güvencesi ile sunulmaktadır .

Yeni teknolojilerin takibi , ürün gamının sürekli geliştirilmesi BARRISOL’ü her zaman rekabetin çok önünde tutmuştur .NORMALU , kuruluşundan bu yana 80’in üzerinde patent ödülü almıştır .

Yeni endüstriyel standart ve prosedürlerin yardımı ile BARRISOL NORMALU gergi tavan sektörü endüstrisinde dünya lideri olma özelliğini sürekli korumaktadır.

Tavan ve duvar kaplamaları bir tasarımda önemli yer teşkil etmektedirler. Bu tasarımların rolü genellikle küçümsenmektedir .

BARRISOL 130 benzersiz renk, doku alternatifi, digital baskı, ışık geçirgen element seçenekleri ile aşağı yukarı her görüntü ve isteğinizi karşılamaktadır .

Yaratıcılık BARRISOL NORMALU’da yalnızca bir kişinin işi değildir. Yenilikçi çözümler BARRISOL NORMALU’un grup birlik çalışmalarının bir sonucudur . Grup içi bu işbirlikteliği AR&GE teknisyenlerimizin özverili çalışmaları ile meydana çıkarttıkları ürünler ile BARRISOL NORMALU’yu endüstrinin lideri konumunda tutmaktadır .

BARRISOL , 5 kıtada , 145 ülkede , 1 200 partnerli bir network ile hizmet veren NORMALU’nun uluslararası tecrübe ve kalite anlayışı projelerinizi tartışmasız güvencesidir

Okunma 2700 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 27 Şubat 2016 18:43