Bu sayfayı yazdır

Gergi tavan ile gökyüzüne pençere açın

  • Posted on:  Cumartesi, 14 Ocak 2017 00:00
  • Yazan 

Bursa'da bize Gergi Tavan yaptıranlar iyi bilir, en çok tercih edilen tavan modeli gökyüzü desenli gergi tavan modelleridir.

Günümüzde sıkıcı ve betonlar arasına sıkışmış şehir hayatında, bir çoğumuz başımızı yukarı kaldırdığımızda masmavi uçsuz bucaksız bir gökyüzünü görmek isteriz. Masmavi bir gökyüzünde huzuru ve özgürlüğün tadını çıkarmak isteriz.

Bu eşsiz gökyüzü manzaralı baskılı tavan modeli ile istekleriniz gerçekleşiyor. Gökyüzü görselleri ile hazırlanan gergi tavan ürünleri, arka planda uygulanan ışık kaynağının direk aydınlatma etkisini kırarak, doğal gökyüzünü en iyi şekilde yansıtılıyor.  Mekanınıza göre hazırlanan grafik çalışması, ebatlaması ve baskısı yapılarak hazırlanmış gergi tavan ürünü çok kısa bir sürede gerilerek montaj işlemi tamamlanıyor.

Artık başınızı her yukarı kaldırdığınızda masmavi bir gökyüzü ve onun size yaşattığı özgürlük duygusu ile yenileneceksiniz. Üstelik yüksek kalitede PVC polimerleri ile üretilen esnek yapısı sayesinde 20 yıl garantili olan ürünlerimiz neredeyse hiç bakım veya onarım gerektirmiyor. Gökyüzü baskılı gergi tavan modelleri ile gökyüzüne bir pencere açılmış gibi hissedecek ve bakmaya doyamayacaksınız...

Bursa Gergi Tavan Sistemleri

  • BGT YAPI - 0 532 355 60 33

 

Okunma 2308 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 14 Ocak 2017 12:57